1. صفحه اصلی
  2. فیلم آموزشی

فیلم آموزشی

تولید و ساخت فیلم آموزشی 

با ساخت فیلم آموزشی

محتوایی ارزشمند و اثرگذار داشته باشید!

یکی از انواع مستند، فیلم های مستند آموزشی است. هدف از ساخت فیلم آموزشی انتقال مستقیم اطلاعات به مخاطب با استفاده از تکنیک و خلاقیت های بصری است. فیلم آموزشی به عنوان یک رسانه کاربردی و اثرگذار در خدمت آموزش و اهداف علمی خاص است و امروزه، بخش مهمی از فرایند آموزش و یادگیری است. با ساخت فیلم آموزشی علاوه بر آموزش، محتوایی مناسب و ارزشمند را در اختیار مخاطبین خود قرار می دهید که دارای پتانسیل تبلیغاتی غیرمستقیم،  هدفمند و موثر نیز می باشد.

برای ساخت فیلم آموزشی،

از ابتدا تا پایان مسیر همراهتان خواهیم بود

کاربرد فیلم آموزشی

فیلم آموزشی از بهترین گزینه های آموزش است که امروزه بیش از هر زمان دیگری به آن توجه می شود.
استفاده از فیلم های مستند آموزشی برای نمایش در نشست های تخصصی، آموزش های غیرحضوری، آموزش های مجازی و همچنین به عنوان بخشی از خدمات به مشتریان کاربرد دارد. تهیه و ساخت فیلم آموزشی به شیوه ای موفق و اثرگذار، محدود به فعالیت در زمینه خاصی نیست. هر شخص، یا مجموعه کسب و کار، در هر جایگاه و زمینه شغلی و بنا بر اهداف خود، می‌تواند برای تهیه و ساخت فیلم و محتوای آموزشی اقدام نماید. شرکت‌ها و سازمان‌های پیشرو نیز به منظور آموزش نیروی انسانی خود از فیلم‌های آموزشی، استفاده می‌کنند.

تولید انواع محتوای ویدیویی

از دپارتمان فیلمسازی ما دیدن کنید!

انواع محتوای ویدیویی آموزشی

فیلم های آموزشی سازمانی

هدف از تهیه این نوع از فیلم های آموزشی، مهارت‌آموزی کارکنان است. اغلب سازمان ها و شرکت‌ها به منظور آموزش مباحث فردی، رفتار سازمانی، تعامل با مشتریان، دوره های مدیریتی و همچنین افزایش مهارت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری نیروی انسانی خود، از فیلم های آموزشی بهره می گیرند.

کلیپ های آموزشی کاربردی

هدف از تهیه این نوع از فیلم های آموزشی، ارائه اطلاعات و آموزش های فنی و کاربردی در استفاده از محصولات یا خدمات، برای مصرف کننده و مشتریان یک مجموعه می باشد، که در قالب کلیپ های آموزشی کوتاه و کاربردی مواردی از قبیل نحوه نصب و راه اندازی محصول و اطلاعات مورد نیاز را به طریقی ساده ارائه می نماید. ساختار این نوع از فیلم های آموزشی، در قالب انیمیشن، موشن گرافیک، رئال و یا ترکیبی از آنها می باشد که برای توصیف محصولات، خدمات و یا موضوعات مورد نظر ساخته می شود.

پکیج های آموزشی مهارتی و تخصصی

پکیج‌‌های آموزشی به منظور آموزش و مهارت ورزی رشته های گوناگون برای افراد جامعه و سنین مختلف می باشد. مفاهیم آموزشی و تمرین رشته های مختلف علمی، هنری و ورزشی مانند فیلم آموزش آشپزی، فیلم آموزش زبان، فیلم آموزشی ورزشی، فیلم آموزشی درسی، فیلم آموزشی موسیقی و … از جمله پکیج های آموزشی کاربردی است که مخاطب در زمان دلخواه خود، از آن‌ها استفاده می کند.

ویدیوهای آموزشی صفحه نمایش

ساخت فیلم آموزشی صفحه نمایش کامپیوتر، روشی پرطرفدار در اشتراک‌گذاری اطلاعات و آموزش‌های ویدیویی است. ویدیوهای صفحه نمایش، به منظور تدریس نرم افزار، دروس علمی، دانشگاهی و سایر آموزش‌های دیگر کاربرد دارد. این نوع از ویدیوها، شامل ضبط و ارائه اطلاعات صفحه نمایش و توضیحات آن توسط مدرس می باشد، که از جمله موثرترین و ساده‌ترین روش های آموزشی به شمار می‌آید.

نخستین گام در رسیدن به مقصد

دانستن راه است…

با ما تماس بگیرید تا در مورد بهترین نقشه راه، باهم گفتگو کنیم

سوال‌هایی که ممکن است برای شما پیش بیاید

فهرست