1. صفحه اصلی
  2. دپارتمان فیلمسازی

دپارتمان فیلمسازی

مستند صنعتی و تبلیغاتی، فیلم های آموزشی، تیزر تبلیغاتی

اثربخش، هدفمند و ماندگار . . .

رمز ماندگاری و ثبت در تاریخ…

فیلم مستند صنعتی، مستند تبلیغاتی، کلیپ و تیزر تبلیغاتی و فیلم های آموزشی، ابزارهای مهم و کاربردی در دنیای نوین تبلیغات هستند. تبلیغاتی اثربخش، هدفمند و ماندگار!
امروزه دیگر تبلیغات به عنوان اصلی ترین عنصر در آگاهی بخشی و ترغیب مخاطبین و مشتریان نسبت به محصولات و خدمات شرکت ها شناخته می شوند.
در این میان سینمای مستند وظایف و کارکردهای مشخصی دارد. نخست آگاهی بخشی است. فیلم مستند به مخاطب آگاهی بخشیده و او را با موضوع آشنا می‌کند. این اولین و مهمترین نتیجه و امتیازی است که فیلم مستند برای مخاطب به ارمغان می آورد.
مهمترین تاثیری که مستندسازی بر حوزه صنعت می‌گذارد، ثبت و به تاریخ سپردن صنعت است.
ساخت فیلم مستند صنعتی، مستند تبلیغاتی، تهیه و تولید انواع فیلم های مستند، ساخت کلیپ و تیزر تبلیغاتی، تهیه و تولید فیلم های آموزشی، بخشی از فعالیت های دپارتمان فیلمسازی موسسه موج برخط ایرانیان می باشد.

برای انجام پروژه های فیلمسازی،

از ابتدا تا پایان مسیر همراهتان خواهیم بود.

null

فیلم مستند صنعتی

نمایشی از  اقتدار، توانمندی و هویت سازمان

ساخت فیلم مستند صنعتی به ثبت فرایند تولید کالا یا ارائه خدمات یک مجموعه می پردازد. در فیلم صنعتی، نمایش صفر تا صد خطوط تولید مراکز صنعتی و سیر تولید کالا از لحظه ورود مواد اولیه تا عرضه محصول نهایی به بازار، با هدف نمایش اقتدار و توانمندی های یک مجموعه در مسیر فرآیند و کیفیت تولید کالا و خدمات، مد نظر قرار می گیرد.
ساخت فیلم مستند صنعتی، تلفیقی از هنر و صنعت می باشد که با خلق جذابیت های بصری و خلاقانه، صنعت را به نمایش می گذارد و تاثیر شگرفی نیز در توسعه برند و در نهایت افزایش فروش ایجاد می کند.
تیزر تبلیغاتی

تصویری از درخشش، توانمندی و حضور…

تیزر تبلیغاتی، نوعی از تبلیغات است که در کوتاه ترین زمان، محصولات و یا خدماتی را به مخاطب معرفی می کند. طراحی یک سناریو خلاقانه و استفاده از شعار تبلیغاتی با ایجاد حس کنجکاوی در مخاطب، از مهمترین ویژگی های یک تیزر تبلیغاتی تلویزیونی می باشد. از موارد استفاده تیزر تبلیغاتی می توان به نمایش آن در شبکه های تلویزیونی و رسانه های اجتماعی، نمایشگاه‌ها و سایر رسانه های تبلیغاتی اشاره نمود. همچنین به‌ منظور ارائه گزارش عملکرد سازمان و یا کاتالوگ های الکترونیکی جهت معرفی محصولات و خدمات می توان از آن استفاده نمود.
null
null
فیلم آموزشی

محتوایی ارزشمند و اثرگذار…

یکی از انواع مستند، فیلم های مستند آموزشی است که هدف آن انتقال مستقیم اطلاعات به مخاطب با استفاده از تکنیک و خلاقیت های بصری است. فیلم آموزشی به عنوان یک رسانه کاربردی و اثرگذار در خدمت آموزش و اهداف علمی خاص است و امروزه، بخش مهمی از فرایند آموزش و یادگیری است. فیلم آموزشی علاوه بر آموزش، محتوایی مناسب و ارزشمند است،که دارای پتانسیل تبلیغاتی غیرمستقیم،  هدفمند و موثر نیز می باشد.
کلیپ تبلیغاتی شبکه های اجتماعی

در تعامل با مخاطب…

رسانه ها و شبکه های اجتماعی، بستری رایگان، جذاب و پرمخاطب هستند که در صورت تولید محتوای مناسب و همچنین داشتن استراتژی هدفمند، پتانسیل قدرتمندی در جهت جذب مخاطب دارد. از سویی بازاریابی ویدیویی یکی از مهم‌ترین و اثربخش‌ترین روش‌های بازاریابی محتوایی در شبکه های اجتماعی است. محتوای تصویری همیشه به دلیل تاثیرگذاری بیشتر، مورد توجه قرار گرفته و در ذهن ماندگارتر است. ساخت کلیپ های کوتاه با استراتژی تبلیغاتی، بهترین فرصت برای بازاریابان و صاحبان کسب‌وکار است تا برند خود را در مقابل چشم مخاطبان خود قرار داده و به صورت مستقیم با آنها در تعامل باشند.
null

به چه می اندیشید؟

آنچه در اندیشه شماست، تخصص ماست

سوال‌هایی که ممکن است برای شما پیش بیاید

فهرست