1. صفحه اصلی
  2. فیلم صنعتی

فیلم صنعتی

تولید و ساخت فیلم صنعتی 

با ساخت فیلم صنعتی

توانمندی و هویت سازمان خود را نمایش دهید!

ساخت فیلم صنعتی به ثبت فرایند تولید کالا یا ارائه خدمات در یک سازمان و مجموعه کسب و کار می پردازد.
در فیلم صنعتی، نمایش صفر تا صد خطوط تولید مراکز صنعتی و سیر تولید کالا از لحظه ورود مواد اولیه تا عرضه محصول نهایی به بازار، با هدف نمایش اقتدار و توانمندی های یک مجموعه در مسیر فرآیند و کیفیت تولید کالا و خدمات، مد نظر قرار می گیرد.
در فیلم صنعتی، شما تمام واقعیت های موجود درباره ی کارخانه، شرکت و نحوه ی تولید محصول را از ابتدا تا انتها، برای مشتریان خود به نمایش می گذارید.
در واقع فیلم صنعتی، توانایی های یک مجموعه را با روایتی کاملا مستند به نمایش می گذارد.

به چه می اندیشید؟

آنچه در اندیشه شماست، تخصص ماست

کاربرد فیلم صنعتی

فیلم صنعتی یکی از اساسی ترین قسمت های مارکتینگ و بازاریابی سازمان ها می باشد. یکی از بهترین کاربرد های فیلم صنعتی، نمایش آن در نمایشگاه ها و سمینارهای تخصصی داخلی و خارجی است. همچنین نمایش فیلم صنعتی در جلسات مجمع سالیانه شرکت ها و یا به هنگام تنظیم قراردادهای جدید و جذب سرمایه گذاران از دیگر کاربردها و مزایای آن می باشد. برندینگ در شبکه های اجتماعی از شیوه های کم هزینه در برندسازی و هویت سازی برند است. حال با توجه به گسترش روزافزون شبکه‌های اجتماعی به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارهای ارتباطی، نقش و سهم محتوای تصویری، سهمی برجسته در بازاریابی دیجیتال و به ویژه ویدئو مارکتینگ دارد.  فیلم صنعتی و تبلیغاتی و ارائه آن در شبکه های اجتماعی، می تواند به عنوان بخشی از این بازاریابی نوین باشد. تهیه و تولید فیلم صنعتی و تبلیغاتی، شامل موضوعات گسترده و متفاوتی است که هر سازمان و مجموعه کسب و کار، بنا به نیاز و اهداف سازمانی خود، محصولات و خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه نماید.

چه کسب و کارهایی به فیلم صنعتی نیاز دارند؟

کارخانجات و مراکز صنعتی

ساخت فیلم صنعتی برای مراکز تولیدی و صنعتی، به منظور معرفی و نمایش امکانات، ظرفیت تولید و استانداردها در روند تولید محصولات، نقشی کامل و اثرگذار دارد. ساخت فیلم صنعتی، هویت یک سازمان و مجموعه کسب و کار را به تصویر می کشد. فیلم صنعتی به عنوان یک محتوای مستند، واقعی و اثرگذار، نقش مهمی نیز در میزان فروش محصولات دارد.

صنایع نفت، پالایشگاه و پتروشیمی

فیلم های مستند صنعتی با هدف ثبت وقایع و طرح موضوعات مختلف، امکان مشاهده ي ابعاد و زواياي مختلف یک واقعه را برای شناخت دقيق تر و كامل تر آن به نمایش می گذارد. فیلم صنعتی در همه صنایع به ویژه نیروگاه ها، صنایع نفت، پالایشگاه و پتروشیمی ها نیز به منظور افزایش دانش و یادگیري سازمانی، ارزیابی، تجزیه و تحلیل فرایندها، ایجاد و گسترش بینش، دانش، توان و خلاقیت در بین پرسنل، انتقـال تجربـه هـا، نمایش پروژه های غرورآفرین ملی و کشوری و همچنین چـشم انـداز سازمانی کاربرد فراوان دارد.

سازمان ها و مجموعه های اداری و خدماتی

فیلم مستند صنعتی و ویدیوهای سازمانی، برای اهدافی خاص در سازمان ها و مجموعه های خدماتی کسب و کار، به ویژه در روابط بین سازمانی مورد استفاده قرار می گیرند. سازمان ها و مجموعه های اداری و خدماتی به منظور ارائه گزارش های سالیانه در مجامع، معرفی خدمات و نوآوری ها، فعالیت های بازاریابی و اثبات توانمندی‌های خود بیش از گذشته به این روش مستند نگاری احتیاج دارند. فیلم های مستند صنعتی و سازمانی، انواع مختلفی دارند و هر کدام از آنها با برای اهداف مشخصی، مخاطب خاصی را هدف قرار می‌دهند. معرفی و نمایش تاریخچه و سوابق کاری یک مجموعه، افتخارات و توسعه کسب و کار و همچنین معرفی کالا و خدمات به مشتریان و سرمایه گذاران نیز از مواردی است که با ساخت فیلم های مستند صنعتی و سازمانی می توان به بهترین شکل ممکن به آن، دست یافت.

برای ساخت فیلم صنعتی،

از ابتدا تا پایان مسیر همراهتان خواهیم بود.

فیلم صنعتی

تلفیقی از هنر و صنعت

فیلم صنعتی به دلیل ماهیت تصویری و مستندگونه خود، برای مخاطب بسیار تاثیرگذار است و می تواند به عنوان جایگزین مناسبی برای مشاهده غیر حضوری مشتریان از خطوط تولید و فرایند شکل گیری محصول و خدمات یک شرکت یا کارخانه قرار بگیرد.
ساخت فیلم صنعتی، تلفیقی از هنر و صنعت می باشد که با خلق جذابیت های بصری و خلاقانه، صنعت را به نمایش می گذارد و تاثیر شگرفی نیز در توسعه برند و در نهایت افزایش فروش ایجاد می کند.

برای آشنایی بیشتر

از نمونه کارهای ما دیدن کنید!

سوال‌هایی که ممکن است برای شما پیش بیاید

فهرست