1. صفحه اصلی
  2. دپارتمان عکاسی

دپارتمان عکاسی

در کانون توجه باشید!

یکی از انواع محتوا، عکس است

جذاب، تاثیرگذار و ماندگار!

عکس تاثیر خارق العاده ای در انتقال پیام دارد. افراد جامعه نیز اغلب به چشم‌هایشان و آنچه می بینند، بیش از هر چیز دیگر، اعتماد می‌کنند. امروزه در تجارت و کسب و کار نیز، عکس و عکاسی بسیار ارزشمند است، چون یک عکس خوب، پیام کسب و کار را به درستی به مخاطب منتقل می کند.

عکس ها، ویترین کسب و کار شما هستند

برای انجام پروژه های عکاسی، با ما تماس بگیرید. ما خودمان را مسئول و متعهد در پروژه های عکاسی می دانیم.

عکس صنعتی

نمایشی از توانمندی و اقتدار !

عکاسی صنعتی از مراکز صنعتی و محصولات، کاری حساس، دقیق و حساب شده و در یک کلام پیوندی از  هنر و صنعت می باشد. مستند بودن و وفاداری به وقایع، در به نمایش گذاشتن جلوه ‎های واقعی یک سازمان یا محصول، از اهداف مهم در عکاسی صنعتی است.
نورپردازی اصولی، کادر بندی خلاقانه و استفاده از زوایای مناسب در عکاسی مراکز صنعتی و کارخانه ها از مهم ترین عناصر یک عکس صنعتی قدرتمند و اثرگذار است که جدا از جنبه هنری و زیبایی شناسی، تصویری گویا و هدفمند از سیر تولید، خدمات و محصولات را به نمایش می گذارد.

عکس تبلیغاتی

به ارزش هزار کلمه حرف…

عکاسی تبلیغاتی با هدف ارائه تصویر محصول و تاثیرگذاری بر مخاطب و انتقال مفهومی خاص، مشتریان را به سمت خرید یک محصول یا استفاده از خدمات یک مجموعه ترغیب می نماید.

عکس 360 درجه محصولات

ساده اما شگفت انگیز !

عکاسی 360 درجه از محصولات، یکی از فنون و زیرشاخه های عکاسی صنعتی است که تصویری دقیق تر و واقعی از محصول را برای مخاطب به نمایش می گذارد. فروشگاه های اینترنتی و مجموعه های تولیدی با استفاده از عکاسی 360 درجه، محصولات خود را به شکلی دقیق تر ارائه می دهند.

عکس خبری

تاثیرگذار و باشکوه…

عکس خبری، هنر عکاسی از موضوعات و رویدادهایی است که از نظر خبری ارزش بالایی دارد. نوعی از گزارش تصویری که روایت گر یک داستان واقعی است.
هدف اصلی در عکاسی خبری،  ثبت رویدادها به صورت دقیق، جامع و بدون هرگونه دخل و تصرف است. گزارش تصویری، مستندنگاری و اطلاع رسانی رویدادها و جلسات به منظور خبررسانی و انتشار در رسانه های مختلف، از جمله کارکردهای عکس خبری می باشد.

تور مجازی 360 درجه

سفر به درون واقعیت…

تور مجازی پکیج کاملی از انواع اطلاعات مختلف، شامل نماهای فراگیر 360درجه متصل به هم از یک مکان می باشد که امکان چرخاندن، بزرگنمایی تصاویر یا جابجایی بین نقاط به صورت شبیه سازی شده در آن مکان برای بیننده فراهم است. به شکلی که می توان به تمام جهات حرکت کرد و یا تمامی جزییات و زوایای موجود در مکان مورد نظر را مشاهده نمود.
تور مجازی به عنوان رسانه ای تاثیرگذار و منحصر به فرد برای معرفی خدمات، توانایی ها و امکانات تمام مراکز کسب و کار، قابل اجراست و با بهره مندی از این تکنیک موثر، بازدیدکنندگان به نحوی مطلوب با کالاها، خدمات و مزیتهای رقابتی هر مجموعه و سازمان آشنا می گردند.

برای آشنایی بیشتر

از نمونه کارهای ما دیدن کنید!

سوال‌هایی که ممکن است برای شما پیش بیاید

فهرست