1. صفحه اصلی
  2. کلیپ شبکه های اجتماعی

تیزر تبلیغاتی شبکه های اجتماعی

ساخت کلیپ و تیزر برای اینستاگرام

تیزر تبلیغاتی شبکه های اجتماعی

در تعامل با مخاطب …

ساخت کلیپ و تیزر برای اینستاگرام و شبکه های اجتماعی، راهکاری موثر با برد تبلیغاتی بسیار وسیع و نتیجه گیری در کوتاه ترین زمان ممکن است. بستری رایگان، جذاب و پرمخاطب که در صورت تولید محتوای مناسب و همچنین داشتن استراتژی هدفمند، پتانسیل قدرتمندی در جهت جذب مخاطب و به دنبال آن بازاریابی و برندینگ دارد. ویدیو مارکتینگ یا همان بازاریابی محتوایی، از مهم‌ترین و اثربخش‌ترین روش‌های بازاریابی در شبکه های اجتماعی است. ساخت کلیپ و تیزر برای اینستاگرام و شبکه های اجتماعی، راهی ارزان‌تر و موثرتر از سایر روش ها برای بازاریابی و برندینگ هستند.

با تولید و انتشار محتوای استاندارد

داستان کسب و کارتان را هدفمند روایت کنید!

ویدیومارکتینگ در بازاریابی شبکه های اجتماعی

ویدیو مارکتینگ یا بازاریابی ویدیویی یکی از روش های بسیار موثر و شیوه ای مدرن در بازاریابی اینترنتی است.
در مدل ویدیومارکتینگ، تولید محتوای ویدیویی به عنوان یک بازوی رسانه ای و تبلیغاتی در ایجاد تعامل و ارتباط با مشتری، معرفی و شناسایی برند، معرفی محصولات و خدمات یک سازمان و مجموعه کسب و کار نقش اصلی و کلیدی را دارد. امروزه با وجود شبکه های اجتماعی، ویدیومارکتینگ در حال تبدیل شدن به یک مدل و ضرورت برای بازاریابی در مجموعه های کسب و کار می باشد.

شبکه های اجتماعی ابزار قدرتمند بازاریابی دیجیتال

نقش شبکه های اجتماعی و به ویژه اینستاگرام به عنوان یک پلتفرم رسانه ای دیجیتال، یکی از ارزانترین و موثرترین شیوه ها در بازاریابی محتوایی و بخصوص ویدیومارکتینگ است.
ساخت تیزر و کلیپ برای اینستاگرام و شبکه های اجتماعی، مزایای بسیاری در جهت افزایش آگاهی از نام تجاری، ایجاد تعامل و ارتباط موثر با مخاطب و همچنین معرفی محصولات و خدمات یک مجموعه خواهد داشت.

برای آشنایی بیشتر

از نمونه کارهای ما دیدن کنید!

مسیر انتشار محتوا . . .

تولید محتوای ویدئویی به تنهایی کافی نیست! برای رسیدن به بهترین نتیجه و به منظور تاثیرگذاری هرچه بیشتر آن بر گروه مخاطب، نیازمند یک برنامه ریزی جامع، ترسیم استراتژی هدفمند و همچنین طراحی الگویی مشخص هستیم.
مدیریت زمانبندی و انتخاب رسانه مناسب
نیز بخش مهمی از این استراتژی است. ما در موسسه موج برخط ایرانیان، در مسیر تولید و انتشار محتوای ارزشمند و ماندگار، در کنار شما هستیم!

نخستین گام در رسیدن به مقصد

دانستن راه است…

سوال‌هایی که ممکن است برای شما پیش بیاید

فهرست