1. صفحه اصلی
  2. تور مجازی 360 درجه

تور مجازی 360 درجه

تهیه و تولید تصاویر 360 درجه (تورمجازی) 

تور مجازی 360 درجه

سفر به درون واقعیت…

تور مجازی 360 درجه،‌ پکیج کاملی از انواع اطلاعات مختلف، شامل نماهای فراگیر 360 درجه متصل به هم از یک مکان می باشد که امکان چرخاندن، بزرگنمایی تصاویر یا جابجایی بین نقاط به صورت شبیه سازی شده در آن مکان برای بیننده فراهم است. به شکلی که می توان به تمام جهات حرکت کرد و یا تمامی جزییات و زوایای موجود در مکان مورد نظر را مشاهده نمود.

با عکاسی 360 درجه از محصولات

آشنا شوید!

کاربرد تور مجازی 360 درجه

با ساخت تور مجازی، امکان بازدید مجازی افراد از امکانات و خدمات یک مجموعه و مشاهده تمام جزییات آن به صورت کاملا سه بعدی وجود خواهد داشت.
تورهای مجازی به منظور بازدید و معرفی مکان‌های عمومی گوناگون مانند موزه‌ ها، هتل ها، رستوران ها‌، محیط های آموزشی، فرهنگی، بیمارستان ها، نمایشگاه ها، مجموعه های فروشگاهی و خدماتی، کارخانه ها و پروژه های صنعتی و همچنین مکان های گردشگری و اقامتی کاربرد بسیار دارد. با بهره مندی از این تکنیک تبلیغاتی موثر، بازدیدکنندگان به شیوه ای مطلوب، با محصولات، خدمات و فضای یک مجموعه آشنا می شوند.

امکانات تور مجازی 360 درجه

  • قابلیت چرخش، پیمایش و بزرگنمایی بر روی تصاویر
  • استفاده از آیکون های گرافیکی پیکان و جهت نما به منظور هدایت کاربران
  • امکان نمایش موقعیت بر روی نقشه
  • امکان درج اطلاعات متنی و ویدیویی
  • ایجاد جلوه های صوتی و تصویری
  • امکان اشتراک گذاری در سایت و شبکه های اجتماعی
  • قابلیت نمایش آفلاین و آنلاین
  • و موارد بسیار دیگر بر اساس نیاز پروژه

با سرویس تور مجازی گوگل

جذاب تر دیده شوید!

سرویس تور مجازی گوگل یا گوگل استریت ویو (Google Street View)، از طریق Google map و Google Earth قابل نمایش می باشد. با استفاده از این سرویس، تور مجازی 360 درجه خود را در  نتایج گوگل سرچ و گوگل مپ قرار خواهید داد.
گوگل مپ، شناخته شده ترین و کارآمدترین ابزار گشت و گذار اینترنتی است. از مهمترین مزایای این سرویس، یافتن مراکز و مشاغل گوناگون برای کاربران است. با ساخت تور مجازی 360 درجه و بارگذاری آن در گوگل مپ، با یک جستجوی ساده، مکان جغرافیایی، امکانات و خدمات شما به جذاب ترین شیوه تصویری، قابل مشاهده و دسترس عموم خواهد بود.

برای انجام پروژه های عکاسی

از مجموعه خدمات دپارتمان عکاسی ما دیدن کنید

سوال‌هایی که ممکن است برای شما پیش بیاید

فهرست